1.Kapitola-Miki a Ann :))

5. května 2011 v 22:09 | Mikaila Barnie |  Anděl vs. ďábel
Tady vám dávám 1.kapitolu :))

Mikaila se probudila v 8 hodin ráno. To pro ni bylo velmi neobvyklé. Každé ráno vstávala nejdřív v 11 hodin. Mohla si to dovolit, má totiž velké prázdniny. Dneska ji probudilo sluníčko. Paprsky ji hřály na tváři. Miki si pro sebe zašeptala: ,,To bude dneska krásný den". A přemýšlela co dneska podnikne. Nebude chtít sedět doma a dívat se na filmy, nebo se nudit. Nejradši by šla do bazénu se svou nejlepší kamarádkou Ann, kterou už hrozně dlouho neviděla. Měla suprovou náladu. Už se těší, až Ann zavolá. Rychle se převlíkla z pyžama a šla si pro snídani.
Až měla všechny úkoly splněné, vydala se do svého pokojíčku pro mobil. Vzala si ho do ruky a v tom se ozval zvonek: ,,Crrrrrrrrrrrrrr crrrrrrrrrr" Rychle odběhla ke dveřím a podívala se kukátkem ven. Před dveřmi stála Ann. Miki byla najednou ještě veselejší než předtím, byla moc ráda, že Ann vidí a že k ní přišla na návštěvu. Miki rychle otevřela a radostně zakřičela: ,,Ahoj Ann, jsem ráda, že jsi tu, před chvílí jsem ti chtěla volat" Ann se nesmála, byla nějaká smutná, neradovala se. Jenom odpověděla: ,,Ahoj" Miki to přišlo hodně divné a chtěla zjistit co se s její kamarádkou děje. ,,Ann co je ti?? Jsi v pořádku??" Ann se poprvé usmála, ale nebyl to pravý smích, určitě jen chtěla udělat Miki radost. ,, Jo, dobrý, všechno je v pohodě. Nechtěla by sis někam dneska vyjít" Toto se Miki moc hodilo. ,, Můžeme jít třeba na aqvaparku, nebo někam si jít zaplavat" ,, Dobrej nápad, tak dneska ve tři na zastávce jo??" ,, Tak jo, moc se těším, zatím ahoj". A Ann zmizela.
Holky došli na zastávku, obě dvě tady byli úplně přesně. I na sekundu. Ani jedna nechtěla přijít pozdě. Strašně se na sebe těšily. Přišli k bazénu, lehly si na osušku a chvilku se opalovaly. Miki se podívala po okolí a říkala: ,, Jéé Ann je tu Chris". Holky chodí s Chrisem do třídy, chodí s němi do 9. třídy. Mu už bylo 15, ale holkám ještě ne. Miki bude 15 až za pár měsíců. Ona je do Chrise strašně moc zamilovaná, ale Chris o ni určitě nestojí. V životě by jí skoro neřekl ani ahoj, nikdy se o ni nezajímal. Miki to trošku vadí, ještě nikdy neměla žádného kluka. Ale když je se svými kámoškami tak na to zapomene. Holky se schválně snaží upoutat pozornost. Ale Chris se na ně ani nepodíval. Je to marný. Jdou si radši zaplavat, třeba to potom bude lepší. Blbnou ve vodě. Stříkají na sebe vodu, řvou na sebě, potápějí se, prostě se dobře baví. Najednou se Ann otočí a něčeho si všimne: ,, Podívej, Chis se na tebe konečně dívá" Miky má jiný názor:,, ne to nebude určitě na mě, to bude stoprocentně na nějakou holku za mnou" Přitom za ní žádná holka není. Takže to muselo být na ni. Že by si jí už Chris konečně všimnul?? Chris vstal. Šel směrem ke kamarádkám. Ale ne, zabočil. Miki si toho všimne: ,, tak už vím kam se díval a moc dobře. Měl chuť na zmrzlinu, to je jasný" a stál tam s ledňákem v ruce. Holky se tomu jenom smějí.
Už se chystají jít domů, a proto pořádně schnou na sluníčku. Sluníčko krásně hřeje, je hodně teplo. V tom si Miki vzpomene na ráno, jak byla Ann nějak nešťastná: ,,Hej Ann můžu se tě na něco zeptat??" Ann přikývne a řekne: ,, jasně, ptej se" Miki se ptá dál: ,, Proč jsi byla ráno taková smutná, stalo se ti něco??" Ann náhle zmizí úsměv ze rtů: ,, Já bych na to zapomněla, Miky, my se budeme stěhovat, pryč, někam hodně daleko"
Holky šli domů potichu. Ani jedna nic nechtěla říct. Byli z toho obě hodně smutné. Stali se z nich hrozně dobré kámošky, znali se už od školky a ještě si nelezli na nervy. Měli podobné zájmy a dobře se spolu bavily. Co si jen bez sebe počnou?? Žily jako ségry, protože obě byli jedináčci. Neměli ani jednoho sourozence. Ve třídě Miki není moc oblíbená mezi klukama, ale má okruh svých dalších dobrých kamarádek. Ale stejně jí to vadilo, nechce se cpát k nějakým dalším holkám do trojce. Ann přerušila ticho:,, budeme si psát e-maily a budeme si volat, to je dobrý ne?? Ještě že tyto věci existují" ,, jo aspoň něco" odpověděla Miki.
Večer se Miki navečeřela a šla si lehnout a přitom se dívat na televizi. Byla hrozně unavená, ani se nedokázala na televizi soustředit, tak ji vypnula a šla spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MichieE :) MichieE :) | Web | 6. května 2011 v 21:05 | Reagovat

Moc pěkné :))

2 aja aja | Web | 6. května 2011 v 21:16 | Reagovat

tak díky :-)  :-) ty máš taky hodně pěkný příběhy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama