3.Kapitola-Škola

12. května 2011 v 21:14 | mikaila barnie |  Anděl vs. ďábel
3. kapitola se odehrává ve škole. Miki si najde novou kamarádku, ale něco ji také zklame

3. Kapitola- Škola
,,Crrrrrrrrrrr crrrrrrrr crrrrr" se ozvalo vedle Miki. Achjo, zase ten pitomej budík. Dva měsíce tady jen stál a nemusel nic dělat. Tento zvuk Miki přímo nesnášela. Nejradši by budík hodila z okna. Ale ovládla se a za chvilku vstala. Její máma byla ještě doma a chystala se do práce. To Miki vyhovovalo, protože ze srandy snědla mámin chleba, který si nachystala. Miki se tomu smála, ale mámě to vůbec nevadilo. Jenom řekla: ,,Miki, Miki, ty seš pěkná zlodějka" a obě dvě se smály.
Miki šla do školy. Autobus jí dneska zase ujel před nosem. Jak to jen dělá?? Proč má takovou smůlu?? A musela čekat hrozně dlouho na zastávce.
Miki vešla do školy. V tom zazvonilo. Vůbec nestíhá, ještě se musí převléct. Trošku zrychlila. Rychle valila po prázdné chodbě. Nikde nebyl ani jeden člověk. Vešla do třídy. Uf. Učitelka tu ještě nebyla. Miki z toho byla aspoň trošku šťastná. Nechtěla mít hned 1.den pozdní příchod. Porozhlédla se po třídě. Viděla svoje staré kamarády a spolužáky. Pozdravila se s ostatníma kámoškama.
Paní učitelka vešla do třídy o 10 minut později. A vedla s sebou ještě někoho. Miki hned někoho připomněla. Jo, už to má. Je to ta holka, kterou viděla včera v obchodě. Ta holka, která do ní vrazila. Hned ji začala zajímat. Učitelka pozdravila žáky: ,,Dobrý den, zase po prázdninách, tentokrát jste už deváťáci. Mám pro vás překvapení. Budete mít novou spolužačku. Jmenuje se Ewa a doufám, že se jí u nás bude líbit" a ukázala Ewě, aby si sedla k lavici u tabule.
Hned o první přestávce Ewa došla k Miki. Ewa se zeptala: ,,Ahoj, jsi to ty?? Viděla jsem tě včera, že jo??" Miki přikývla hlavou. Ewa povídala dál: ,,Asi sem tě včera omylem shodila že?? Tak fakt promiň, to sem nechtěla a všimla sem si toho až pozdě" Takže zas tak nevychovaná není. ,,Jo to je dobrý" Vtom si Miki zase vzpomněla na koleno. Už se na to Ewy chtěla zeptat, ale nakonec si to rozmyslela.
Po druhé hodině vzala Miki Ewu na obchůzku po škole. Ukázala jí všechno kde je, seznámila ji s novýma lidma a povídala si s ní. Měli hodně dobrou náladu, tak si ze všeho dělali srandu. Miki najednou vrazila do květináče s kytkou. Byla to nějaká palma nebo něco takovýho. Květináč se už neudržel a spadl. ,,bum" všichni děcka na chodbě se otočily. Ale Miki s Ewou si jich nevšímali, jenom se řechtaly a smály se, co nejvíc mohly. Naštěstí tady neprošel žádný učitel a holky to všechno dali do pořádku.
Byla poslední hodina. Miki se nudila a začala přemýšlet. Dnešní den byl super, ale něco ji tu chybí. Dlouho přemýšlela co by to mohlo být, ale pak ji to napadlo. Ann. Už ji dlouho neviděla, musí jí aspoň zavolat. Vtom zazvonilo: ,,crrrrr".
Holky šly spolu do školní jídelny. Cesta byla celkem dlouhá, tak čas využily na kecání o všem možným. Vtom Miki někdo zaklepal na rameno. Byl to Chris. Miki byla vystrašená. Vůbec nechápala, co tady dělá a proč šel zrovna za ní. Chrris to všechno vysvětlil: ,,Ahoj Miki, ahoj ty…. Jak se vlastně jmenuješ??" kámoška odpověděla: ,,Já jsem Ewa" Chrise to určitě hodně zajímalo. Takhle se s žádnou holkou nebavil. ,,Super Ewo, já jsem Chris. Nechtěla by si zítra po škole někam jít??" Miki se zatvářila smutně. Proč se jenom nezeptal jí. Ale nechtěla, aby to na ní bylo vidět, tak se pro jistotu usmála. Ewa se na ni podívala. Když viděla Miki jak se usmívá tak řekla: ,,No tak třeba jo. Domluvíme se zítra" Miki si pro sebe pomyslela: ,,Aspoň se Ewa bude mít hned 2. den na naší škole hodně dobře".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 nekonecny-zivot-v-pralese nekonecny-zivot-v-pralese | Web | 12. května 2011 v 21:20 | Reagovat

jjůůůů :)) teda ewa je teda zrádkyně :D:D

2 dabelvsandel dabelvsandel | Web | 12. května 2011 v 21:23 | Reagovat

jn je zrádkyně :D ale zase za to nemůže :D :-)

3 nekonecny-zivot-v-pralese nekonecny-zivot-v-pralese | Web | 12. května 2011 v 21:24 | Reagovat

jjn :DD:D Ewa přece neví,že Miki miluje Chrise :D ale já to vím :D:D

4 dabelvsandel dabelvsandel | Web | 12. května 2011 v 21:25 | Reagovat

jn zatím to neví :D ale bude se divit, až jí to řekne :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama