6.kapitola-Kde je Ewa??

28. září 2011 v 14:12 | Mikaila Barnie |  Anděl vs. ďábel
Ahojky :))) Tohle už mám naspaný hodně dlouho. Nechápu, proč sem to ještě nedala na blog :D Psala sem to na dovolené :D


Miki v klidu spí. Zdá se jí krásný sen. Zdá se jí o tom, jak někde venku lítá se svou kamarádkou Ewou a s jejíma klukama. Miki nechodila s Chrisem. To jí hned přijde divný. V tomto snu chodí s Chrisem Ewa, ale Miki to nevadí, spíš je ráda. Miki má svého kluka. Do kterého byla hrozně moc zamilovaná. Byl to Ewin starší brácha…Michael. Krásný sen pokračuje dál.
V tom zazvoní mobil. Miki rychle vstane a koukne se na mobil. Pomyslí si: ,,Ach jo, proč mě tady někdo budí?? V noci!!" Na mobilu se objeví: 1 nová smska. Miki si ji otevře. Je od Ewy a v ní stojí: ,,Ahoj Miki, kdepak jsi? Už tady čekám 10 minut a ty nikde. Prosím rychle přijdi, jinak tu školu nestihneme." Miki se podívá na hodiny. Pravda, už před 10 minutama měla sraz před obchodem. Hrůza, teď sedí na posteli a vůbec není nachystaná. Chytá se tak rychle, jako nikdy v životě. Ještě musí zavolat Ewě. Kamarádka slíbila, že tam na ni počká dalších 10 minut. Miki dělá rychle už jenom kvůli ní.
Miki už je u obchodu. Rozhlíží se na všechny strany. Ewa nikde není. Nikde ji nevidí. Kam jenom šla? Miki to nechá být. Myslí si, že už Ewa šla do školy, že přišla později než měla. Koukne se na hodinky. Ale je tu včas, dokonce i dřív. Přišla za 7 minut ne za 10. Teď to ale neřeší, rychle jde do školy, aby si to mohla s Ewou vyřídit. Není na ni naštvaná, ale jen jí vrtá hlavou kam zmizela. Tohle by jenom tak, pro nic za nic neudělala.
Miki vchází do třídy. Plno děcek už tady čeká. Holky si spolu povídají a kluci dělají kraviny. Jako vždy. Nic novýho se neděje. Miki musí najít hlavně Ewu. Jenže ji nikde nevidí. Jde se podívat na chodbu, jestli tam náhodou není. Ale nikde ji nevidí. Má nápad. Zeptá se Chrise. Už ho nemiluje, tak nemá takový problém s ním mluvit. Chris zrovna s kámošem a kecají. ,,Ahoj Chrisi. Nevíš kde je Ewa??" on odpoví: ,,Nevím, neviděl jsem ji, ještě nepřišla". Toto Miki nečekala, s udiveným výrazem řekla: ,,Cože?? Vždyť už tu měla být!!" Chris už také uvidí, že se něco děje: ,,Co se stalo?? Není nic Ewě??" MIki mu všechno povykládala. O všem co se dnešní ráno stalo. Chris se o Ewu taky začínal bát. Kde jen je??
Po 1. hodině se Miki podívala na mobil. Jedna nová smska. Od Ewy. Rychle se na ni podívá. Je šťastná, že se vůbec ozvala. V smsce bylo přesně tohle: ,,Ahoj Miki, šla jsem domů. Začalo mě být hrozně špatně. Promiň, měj se ahoj ewa." Miki to jde oznámit Chrisovi, aby si o ni nedělal starost. Potom už se spolu vůbec nebavili.
Miki se po Ewě stýská. V pátek si spolu užily ten nejlepší den. Mohla přijít, aby byla sranda. Ewa, ale mohla napsat dřív, aby si o ni nikdo nemusel dělat tak velkou starost. Zrovna teď na to už nikdo nemyslí. Jsou jen rádi, že žije.Otázky pro Ewu :))) slíbila sem ti je :D
1) Z čeho bylo Ewě špatně??
2) Zamilovala se Miki do Michaela??
3) Kdy Ewa napíše Miki další smsku??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michie Kurei-ji Michie Kurei-ji | Web | 28. září 2011 v 20:00 | Reagovat

1)Noo...mám ponětí,že se začala nějak proměňovat v ďáblici :P  ??A aby ji tak Miki neviděla,tak rychle utíkala domů..hihi :))
2)Jasněě,láska na první pohled a on se do ní taky určitě zamiloval :)) :DD
3)No to vůbec nevím,ale ten den už jí asi nenapíše :)

2 aja aja | 28. září 2011 v 20:06 | Reagovat

jj přesně tak :D máš všechny otázky správně :)))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama